
Миша бездротова ігрова Aula SC380 Print,12000 DPI 2,4G+Bluetooth Black
1 399 ₴
- В наявності
- Код: ASC380B
+380 (93) 310-25-94
Менеджер- +380 (95) 557-57-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Aula SC380 - це мишка, яку можна використовувати як для смартфона, планшета, так і для ноутбука та ПК. Режим 2.4G Wireless та підключення Bluetooth .
Не потрібно турбуватися про батареї, в мишці вбудований акумулятор і її тільки періодично потрібно ставити на підзарядку, а якщо вона раптом розрядиться, то можна просто підключити її до комп'ютера і працювати.
Поверхня корпусу покрита олеофобним покриттям, щоб зменшити відбитки пальців та інші плями.
Док-станція допоможе швидко та зручно зарядити мишку. Просто після закінчення роботі чи гри, постав мишку на док-станцію на 40 хв і цього буде достатньо щоб продовжувати працювати.
Характеристики:
- Підключення: дротовий/2,4G/Bluetooth
- Розміри: 126x66x42 мм
- DPI: 800-12000 PPP
- Вага: 59g ± 3g
- Термін служби батареї: 65 годин
- Швидкість опитування: 125-1000 Гц
- HUANO Switch: біла точка 20 мільйонів кліків
- Місткість батареї: 300 мАг
- Швидкість руху: 450
- Колір: чорний
- Операційні системи, що підтримуються: XP, Win7, Win8, Win10, Mac, Android і т.д.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aula |
| Тип | Миша |
| Призначення | Універсальна |
| Підключення пристрою | Комбіноване |
| Інтерфейс підключення | USB Type-C |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 126 мм |
| Ширина | 66 мм |
| Висота | 42 мм |
| Вага | 59 г |
| Стан | Новий |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 12000 dpi |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична лазерна |
| Конструкція миші | Ігрова |
| Дизайн миші | Для правої руки |
| Кількість клавіш миші | 6 |
| Кількість клавіш миші, що програмуються | 5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 399 ₴





