
Миша бездротова ігрова AULA SC580 PAW3325, 12000 DPI 2,4G+Bluetooth Red
1 249 ₴
- В наявності
- Код: A1
- +380 (95) 557-57-02
Миша AULA SC580 змусить всіх грати за вашими правилами!
Не потрібно турбуватися про батареї, в мишці вбудований акумулятор і її тільки періодично потрібно ставити на підзарядку, а якщо вона раптом розрядиться, то можна просто підключити її до комп'ютера і працювати.
Поверхня корпусу покрита олеофобним покриттям, щоб зменшити відбитки пальців та інші плями.
Переваги:
[Миша з трирежимним підключенням] Бездротова ігрова миша AULA SC580 підтримує три режими підключення: 2,4G, дротовий USB-C і Bluetooth, що може задовольнити потреби різних сценаріїв і пристроїв. Будь то вдома чи в офісі, ви можете легко підключитися до свого комп’ютера, ноутбука чи планшета, щоб реалізувати ефективний і зручний офісний та ігровий досвід.
[Сенсор PAW3325] Бездротова ігрова миша AULA SC580 використовує оптичний датчик PAW3325, а також має 6 регульованих точок на дюйм (800-1600-2400-3200-5000-12000), швидкість відгуку 125 - 1000 Гц. Вона може задовольнити різні потреби покупців, особливо для офісних працівників, яким потрібна велика кількість клацань, або гравців, яким потрібна точна робота, ця миша може забезпечити чудовий досвід використання.
[Легкий та ергономічний дизайн] AULA SC580 важить приблизно 82 г. Ця конструкція забезпечує легку портативність, дозволяючи вам брати з собою ігрове обладнання куди завгодно без додаткового навантаження. Його ергономічні контури створені для комфорту, забезпечуючи природну посадку, що зменшує втому рук під час марафонських ігрових сесій.
[5 програмованих кнопок і широка сумісність] Всього 5 програмованих кнопок, які встановлюють роздільну здатність миші, швидкість опитування, LOD, швидкий доступ і макрос за допомогою драйвера. Кнопка для перемикання режиму підключення розташована внизу миші, як і бездротовий приймач. Дротовий і бездротовий режими підключаються і працюють, три режими (дротовий/бездротовий/BT5.2) перемикаються в будь-який час, дуже зручно. Миша AULA SC580 сумісна з багатьма системами, такими як Windows XP / VISTA /7/8 /10/ MAC/Android/IOS.
Характеристики:
- Підключення: дротовий/2,4G/Bluetooth
- Розміри: 119x62x38 мм
- DPI: 800-12000 DPI
- Вага: 82g ± 3g
- Термін служби батареї: 65 годин
- Швидкість опитування: 125-1000 Гц
- Датчик зображення: PixArt PAW3325
- HUANO Switch: біла точка 20 мільйонів кліків
- Місткість батареї: 500 мАг
- Операційні системи, що підтримуються: XP, Win7, Win8, Win10, Mac, Android і т.д.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aula |
| Тип | Миша |
| Призначення | Універсальна |
| Підключення пристрою | Комбіноване |
| Інтерфейс підключення | USB Type-C |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Колір | Червоний |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 119 мм |
| Ширина | 62 мм |
| Висота | 38 мм |
| Вага | 82 г |
| Стан | Новий |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 12000 dpi |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична лазерна |
| Конструкція миші | Ігрова |
| Дизайн миші | Для обох рук |
| Кількість клавіш миші | 6 |
| Кількість клавіш миші, що програмуються | 5 |
- Ціна: 1 249 ₴







