
Миша бездротова ігрова безшумна з акумулятором та підсвічуванням Gamous M10 White 2,4G+Bluetooth
1 099 ₴
- В наявності
- Код: M10
- +380 (95) 557-57-02
Gamousе M10 - це мишка, яку можна використовувати як для смартфона, планшета, так і для ноутбука та ПК. Режим 2.4G Wireless і два варіанти підключення Bluetooth (можна підключити два пристрої і надалі достатньо натиснути кнопку, щоб переключитися) допоможуть Вам самим вирішувати, як і де найзручніше працювати з пристроєм.
Коліщатко скролла металеве відмінно прокручується і натискається з чітким клацанням. Над коліщатком прокручування розташована кнопка перемикання чутливості миші, яку можна змінити безпосередньо в грі роблячи круті маневри з високою чутливістю або точно прицілюватися з нижчою чутливістю миші.
Безшумна робота клавіш - у мишці реалізована безшумна технологія натискання клавіш Silent, при натисканні на основні клавіші (права та ліва активні кнопки), немає звуку клацань що дозволяє працювати з мишкою в повній тиші не відволікаючись при цьому і не мишачи тим хто знаходиться поруч.
Не потрібно турбуватися про батареї, в мишці вбудований акумулятор і її тільки періодично потрібно ставити на підзарядку, а якщо вона раптом розрядиться, то можна просто підключити її до комп'ютера і працювати.
Особливості:
* Оптичний сенсор: Гарантує мінімальний час відгуку та максимальну точність наведення.
* 5 рівнів чутливості: Перемикай швидкість курсора миші одним натисканням (1000/1600/2400/3200/4000 dpi).
* Ергономічний корпус: Завдяки ергономічності корпусу, знижується навантаження на руку та зап'ястя під час довгої роботи або котки.
* Li-Pol батарея на 500 мАг: Забезпечує до 168 годин безперервної роботи та заряджається за 2 години.
* RGB-підсвічування: Створить ігрову атмосферу та налаштує на перемогу.
* Type-C/USB-C кабель довжиною 1м: Розрядилася мишка в невідповідний момент? Підключи комплектний кабель та продовжуй грати.
* Plug & Play: Windows, MacOS, або Linux і ніякого додаткового програмного забезпечення, тобі потрібен тільки вільний USB-A порт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sunday |
| Тип | Миша |
| Призначення | Універсальна |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Тип бездротового зв'язку | Bluetooth |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Довжина | 125 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Висота | 51 мм |
| Стан | Новий |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 4000 dpi |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична лазерна |
| Конструкція миші | Ігрова |
| Дизайн миші | Для правої руки |
| Кількість клавіш миші | 7 |
| Кількість клавіш миші, що програмуються | 0 |
- Ціна: 1 099 ₴







