
Мишка бездротова, безшумна ігрова Gamousе X9 з акумулятором та підсвіткую Black 2,4G+Bluetooth
849 ₴
- В наявності
- Код: X9 BT
- +380 (95) 557-57-02

Gamousе X9 - це мишка, яку можна використовувати як для смартфона, планшета, так і для ноутбука та ПК. Два режими 2.4G Wireless and Bluetooth допоможуть Вам самим вирішувати, як і де найзручніше працювати з пристроєм.
Коліщатко скролла з гумовим покриттям відмінно прокручується і натискається з чітким клацанням. Над коліщатком прокручування розташована кнопка перемикання чутливості миші, яку можна змінити безпосередньо в грі роблячи круті маневри з високою чутливістю або точно прицілюватися з нижчою чутливістю миші.
Безшумна робота клавіш - у мишці реалізована безшумна технологія натискання клавіш Silent, при натисканні на основні клавіші (права та ліва активні кнопки), немає звуку клацань що дозволяє працювати з мишкою в повній тиші не відволікаючись при цьому і не відволікаючи тих хто знаходиться поруч.
Не потрібно турбуватися про батарейки, в мишці вбудований акумулятор і її тільки періодично потрібно ставити на підзарядку, а якщо вона раптом розрядиться, то можна просто підключити її до комп'ютера і працювати.
Дивовижний дизайн та оригінальне RGB-підсвічування радуватиме око щодня, а зручна конструкція допоможе завжди виходити переможцем з будь-якої ситуації.
- Безшумна робота кнопок Silent Click
- ресурс кнопок – 5 000 000 натискань
- DPI 800/1200/1600/2400
- 7 режимів підсвічування RGB (підсвітку за бажанням можна вимкнути)
- Акумулятор на 500 mAh
- Інтерфейс заряджання Micro USB
- Розмір 125 * 70 * 42
- Вага 98 г
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Union |
| Тип | Миша |
| Призначення | Універсальна |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Тип бездротового зв'язку | Bluetooth |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Довжина | 112 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Висота | 32 мм |
| Вага | 81 г |
| Стан | Новий |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 3600 dpi |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична лазерна |
| Конструкція миші | Класична |
| Дизайн миші | Для правої руки |
| Кількість клавіш миші | 5 |
- Ціна: 849 ₴









