
Миша бездротова HYSJ Т66 з акумулятором та підсвічуванням 2,4G Black
699 ₴
- В наявності
- Код: Т66 Black
- +380 (95) 557-57-02
Якщо ви поціновувач зручних, корисних і стильних речей, які допоможуть у повсякденному житті…зверніть тоді свою увагу на зручну бездротову та безшумну мишку HYSJ Т66 з акумулятором.
Коліщатко скролла прогумоване відмінно прокручується і натискається з чітким клацанням. Над коліщатком прокручування розташована кнопка перемикання чутливості миші, яку можна змінити безпосередньо в грі роблячи круті маневри з високою чутливістю або точно прицілюватися з нижчою чутливістю миші.
Не потрібно турбуватися про батареї, в мишці вбудований акумулятор і її тільки періодично потрібно ставити на підзарядку, а якщо вона раптом розрядиться, то можна просто підключити її до комп'ютера і працювати.
Дивовижний дизайн та оригінальне RGB-підсвічування радуватиме око щодня, а зручна конструкція допоможе завжди виходити переможцем з будь-якої ситуації.
Особливості:
- Оптичний сенсор: Гарантує мінімальний час відгуку та максимальну точність наведення.
- 5 рівнів чутливості: Перемикай швидкість курсора миші одним натисканням (800/1600/2400/3600 dpi).
- Ергономічний корпус: З приємного на дотик пластику, повторює вигин долоні, забезпечуючи надійний хват і легке керування.
- Li-Pol батарея на 600 мА*год: Забезпечує тривалу роботу та заряджається за 3 години комплектним кабелем.
- RGB-підсвічування: Створить круту атмосферу в будь-якому місці.
- USB/Type-C кабель: Розрядилася мишка в невідповідний момент? Підключи комплектний кабель та продовжуй грати.
- Plug & Play: Windows, MacOS, або Linux і ніякого додаткового програмного забезпечення, тобі потрібен тільки вільний USB-A порт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HYSJ |
| Тип | Миша |
| Призначення | Універсальна |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Довжина | 128 мм |
| Ширина | 63 мм |
| Висота | 40 мм |
| Стан | Новий |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 3600 dpi |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична лазерна |
| Конструкція миші | Класична |
| Дизайн миші | Для правої руки |
| Кількість клавіш миші | 6 |
- Ціна: 699 ₴









