
Миша бездротова ігрова з підсвіткою Sundy Q13 Black
499 ₴
- В наявності
- +380 (95) 557-57-02
Корпус ігрової мишки Sundy Q13 з підсвіткою виготовлений із прогумованого пластику, він досить міцний і забезпечує надійне захоплення миші в руці. Кнопки чудово зорієнтовані, й активна зона їх досить велика, не потрібно цілуватися пальцями для натискання. Під час натискання кнопок стрільби та прицілювання, немає подразнювальних клацань.
Колесо скрола прогумоване чудово прокручується й натискається з чітким клацанням. Над коліщатком прокручування розміщена кнопка перемикання чутливості миші, яку можна змінити безпосередньо в грі, роблячи круті маневри з високою чутливістю або точно прицілюватися з нижчою чутливістю миші.
Не потрібно турбуватися про батарейки, у мишці вбудований акумулятор і її тільки періодично потрібно ставити на підзаряджання, а якщо вона раптом розрядиться, то можна просто під'єднати її до комп'ютера та продовжити грати.
Дивовижний дизайн і оригінальна RGB-підсвітка тішитиме око щодня, а зручна конструкція допоможе завжди виходити переможцем із будь-якої ситуації.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sunday |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Миша |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 30 міс |
| Довжина | 138 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 38 мм |
| Вага | 170 г |
| Стан | Новий |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 2400 dpi |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична лазерна |
| Дизайн миші | Для обох рук |
| Конструкція миші | Ігрова |
| Кількість клавіш миші | 6 |
- Ціна: 499 ₴





