
Бездротова двоконтактна Bluetooth-клавіатура Sandy Gforse Multi-Device Keyboard BK 230 Black
1 299 ₴
- В наявності
- +380 (95) 557-57-02
Настільна Bluetooth-клавіатура Sandy Gforse Multi-Device Keyboard BK 230, здатна працювати одночасно з двома пристроями, незалежно від операційної системи. Легким клацанням набору Easy-Switch, перемикайтеся між пристроями та швидко відповідайте на лист у смартфоні та лайте на планшеті фото. Універсальна клавіатура може під'єднуватися до двох різних бездротових Bluetooth пристроїв одночасно, незалежно від того, використовуєте ви Windows, Mac або комп'ютер із Chrome OS, планшет, смартфон на Android або iOS.
Безшумні, низькопрофільні клавіші забезпечують новий рівень комфорту для ваших пальців. U-подібна канавка, зручна для всіх різновидів планшетів і мобільних телефонів. Забудьте про купівлю батарейок, клавіатура обладнана літієвим акумулятором, для якого досить 1,5 години заряджання й потім довгий час роботи.
Системні вимоги:
· PC: Windows 7, Windows 8 і новіші
· Mac: Mac OS X і новіші
· Chrome OS
· iPad or iPhone: iOS 5 і новіші
· Android 3.2 і новіші
· Живлення вбудований акумулятор
Розміри:
- Висота — 1,5 см
- Ширина — 29 см
- Глибина — 15,8 см
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Union |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Клавіатура |
| Призначення | Для планшета |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Конструкція клавіатури | Класична |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 6 |
| Висота | 15 мм |
| Ширина | 158 мм |
| Вага | 550 г |
| Довжина: | 290 мм |
| Клавиатура | |
| Роз'єм для навушників | Немає |
| Кількість клавіш клавіатури | 71 |
| Підсвітка клавіатури | Немає |
| Тип клавіатури | Мембранна |
| Наявність цифрового блока | Немає |
| Роз'єм для мікрофона | Немає |
| Колесо прокручування клавіатури | Немає |
| Можливість шифрування даних | Немає |
| Вбудований Тачпад | Немає |
- Ціна: 1 299 ₴








